Luxury Living In N Park, 2Br, King Beds, Parking Daire San Diego

San Diego
Luxury Living In N Park, 2br, King Beds, Parking Daire *
10 Fevkalade
1 yorum

Luxury Living In N Park, 2Br, King Beds, Parking Daire San Diego

4333 Illinois Street 603, San Diego, ABD Haritayı göster
San Diego Korean Seventh Day Adventist Church, bu daireye 400 metre uzaklıktadır. Covenant Presbyterian Church da yakındadır.
USS Midway Müzesi daireye 7 km uzaklıktadır. San Diego şehir merkezi yaklaşık 4 kilometre uzaklıktadır. Konuklar, birahane TigerTiger mekanını daireden 450 metre uzaklıkta bulacaklar. Popüler Botanical Building Botanik Bahçesi'a arabayla birkaç dakikada varılır.
Tesiste tam donanımlı mutfak bulunmaktadır. Bu daire San Diego Uluslararasi havaalanına 5 km uzaklıktadır.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Çocuk dostu
  • Klima
  • Evcil hayvan kabul edilmez
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • Artisan Row - 2,7 km
  • Hillcrest San Diego - 3,7 km
  • LA Jolla - 3,5 km
  • San Diego Hayvanat Bahçesi - 3,1 km
  • Snapdragon Stadium - 3,4 km
Havalimanları
  • San Diego Uluslararasi Havaalani - 10 km
Tren istasyonları
  • Coaster Santa Fe Station - 6 km

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Evcil hayvan yasaktır
  • Asansöz
  • Duman dedektörleri

Yemek

  • Su ısıtıcısı
  • Kurutucu
  • Mutfak aletleri

Oda imkanları

  • Klima
  • Çay ve kahve imkanları
  • Ütü olanakları
  • Çamaşır makinesi
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV
  • Beşikler/bebek karyolaları
Genel Olanaklar
  • Wi-Fi
  • Ücretsiz otopark
  • Çocuk dostu
  • Klima
  • Evcil hayvan kabul edilmez

Otel Politikası

Giriş: 16:00-23:00 arası
Çıkış: 10:00-11:00 arası
Ruhsat numarası659638,STR-12758L
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Sa 20 Oct
Ça 21 Oct
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor